Kampania - Znasz się na lotnictwie, latasz?

20 Lipiec 10:42
4823

W ramach projektu wykonaliśmy wystawę poświęconą historii lotnictwa i przemysłu lotniczego na Lubelszczyźnie oraz prezentację multimedialną o taki samym tytule. Przedstawiają one treści i zdjęcia dotyczące m.in. powstania Szkoły Pilotów, WSK PZL Świdnik czy Portu Lotniczego. Prezentują również sylwetki osób zasłużonych w lotnictwie, Aerokluby czy szkoły o profilu lotniczym. Wystawę oraz prezentację można obejrzeć w Centrum Kultury w Świdniku przy Al. Lotników Polskich 24.

Na platformie internetowej Inkubatora Lotniczego chcemy uzupełnić informacje zawarte na tablicach czy wystawie i stworzyć kompleksową bazę wiedzy na temat tradycji lotniczych i bieżących działań w zakresie propagowania ich. Wszystkie osoby chętne do redagowania strony pod kątem historycznym oraz przekazywania bieżących informacji z lotnictwa serdecznie zapraszamy do kontaktu emaliowego: inkubator@starostwo.swidnik.pl lub bezpośrednio do rejestracji do portalu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją dotyczącą projektu – PREZENTACJA.

W celu rejestracji w Świdnickim Inkubatora Lotniczym „Skrzydła Regionu” kliknij na poniższy link - http://sil.org.pl/pl/registration/register.


Osoby chętne zapraszamy po plakat promocyjny projektu do Starostwa Powiatowego w Świdniku, do pokoju 109. W celu sprawdzenia dostępności plakatu prosimy o telefon pod nr tel. 81 468 70 85.

Projekt pn. „Rozwój potencjału gospodarczego Powiatu Świdnickiego poprzez utworzenie inkubatora lotniczego” został zrealizowany przez Powiat Świdnicki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, w ramach działania 2.4 B Marketing gospodarczy.

Szczegółowe informacje o RPO WL 2007-2013 znajdziesz tuta – www.rpo.lubelskie.pl.


Zródło:

Ostatnio na forum

baner 270
baner 470
baner 270
baner 370