Systemy pakowania i paletyzacji

Automatyczne systemy pakowania i paletyzacji

author
0 minutes, 51 seconds Read

Opracowywane przez firmę Voytech systemy pakowania i paletyzacji, wykorzystują technologie tradycyjne lub zrobotyzowane do paletyzacji, pakowania oraz załadunku/rozładunku.

Paletyzacja przy pomocy robotów

Najnowsze produkty naszej firmy obejmują roboty paletyzujące, chwytaki paletyzujące oraz łatwe w użyciu oprogramowanie – wszystkie zaprojektowane tak, aby paletyzacja była prostsza, szybsza i bardziej wydajna.

Automatyzacja oparta na robotach zapewnia elastyczność, produktywność i niezawodność, aby sprostać coraz krótszym cyklom przydatności produktów, nowym projektom opakowań, wielu rozmiarom opakowań i wariantom produktów oraz produkcji seryjnej.

Paletyzacja to proces układania dużych ilości identycznych przedmiotów na palecie w celu wysyłki. Artykuły są układane w stosy według wagi i według wzoru, który zapewnia stabilność i integralność produktu. Podczas gdy pierwotna metoda paletyzacji polegała na ręcznym ładowaniu przedmiotów na palety, obecnie maszyny do paletyzacji sprawiają, że proces ten jest znacznie szybszy i bezpieczniejszy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej sprawdźcie szczegóły – systemy pakowania i paletyzacji.

Similar Posts