Kampania - zostań członkiem Inkubatora

20 Lipiec 10:25
4459

Inspiracją do podjęcia działań mających na celu utworzenie Świdnickiego Inkubatora Lotniczego były szeroko pojęte lotnicze tradycje Lubelszczyzny i samego Świdnika. Tradycje lotnicze sięgają czasów przedwojennych a kultywowane są również dzisiaj. Możemy na nie spojrzeć zarówno w kontekście infrastruktury, prowadzonej działalności edukacyjnej/ szkoleniowej, biznesowej czy też rywalizacji sportowej.

Inkubator w pierwszej kolejności skupiać ma funkcjonujące już podmioty a następnie przy ścisłej współpracy z jednostkami edukacyjnymi i instytucjami rynku pracy wspierać rozwój przedsiębiorczości w preferowanej branży lotniczej i branżach towarzyszących. Platforma informatyczna www.sil.org.pl jest wirtualnym miejscem spotkań wszystkich zainteresowanych stron. Docelowo każdy z zalogowanych podmiotów będzie mógł się na niej zaprezentować oraz przeszukać na bieżąco aktualizowaną bazę danych w celu odnalezienia interesujących go informacji bądź nawiązania kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją dotyczącą projektu – PREZENTACJA.

W celu rejestracji w Świdnickim Inkubatora Lotniczym „Skrzydła Regionu” kliknij na poniższy link - http://sil.org.pl/pl/registration/register.Osoby chętne zapraszamy po plakat promocyjny projektu do Starostwa Powiatowego w Świdniku, do pokoju 109.
W celu sprawdzenia dostępności plakatu prosimy o telefon pod nr tel. 81 468 70 85.

Projekt pn. „Rozwój potencjału gospodarczego Powiatu Świdnickiego poprzez utworzenie inkubatora lotniczego” został zrealizowany przez Powiat Świdnicki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, w ramach działania 2.4 B Marketing gospodarczy.

Szczegółowe informacje o RPO WL 2007-2013 znajdziesz tutaj – www.rpo.lubelskie.pl.

Zródło:

Ostatnio na forum

baner 270
baner 470
baner 270
baner 370