Kampania - chciałbyś współpracować z branżą lotniczą

20 Lipiec 10:59
4741


Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i podmioty do śledzenia naszej wspólnej platformy oraz korzystania z jej zasobów. Inkubator to miejsce współpracy wielosektorowej. Poprzez współpracę różnych podmiotów w ramach inkubatora mamy szansę stworzyć przyjazny klimat dla rozwoju branży lotniczej i towarzyszących, zarówno w kontekście funkcjonujących, jak i nowo powstających firm. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i sugestie dotyczące podejmowanych działań oraz przyszłych inicjatyw.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją dotyczącą projektu – PREZENTACJA.

Osoby chętne zapraszamy do plakat promocyjny projektu do Starostwa Powiatowego w Świdniku,
do pokoju 109.

W celu rejestracji w Świdnickim Inkubatora Lotniczym „Skrzydła Regionu” kliknij na poniższy link - http://sil.org.pl/pl/registration/register.


Osoby chętne zapraszamy po plakat promocyjny projektu do Starostwa Powiatowego w Świdniku, do pokoju 109. W celu sprawdzenia dostępności plakatu prosimy o telefon pod nr tel. 81 468 70 85.

Projekt pn. „Rozwój potencjału gospodarczego Powiatu Świdnickiego poprzez utworzenie inkubatora lotniczego” został zrealizowany przez Powiat Świdnicki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, w ramach działania 2.4 B Marketing gospodarczy.

Szczegółowe informacje o RPO WL 2007-2013 znajdziesz tuta – www.rpo.lubelskie.pl
Zródło:

Ostatnio na forum

baner 270
baner 470
baner 270
baner 370